
Salam Alaykum Dames en heren,
Ik wil bij deze een oproep doen aan alle mannen en vrouwen die kampen met gevoelens voor hetzelfde geslacht. Ik wil graag in contact komen met "lotgenoten" die ook gevoelens hebben voor hetzelfde geslacht, maar hierover zwijgen vanwege hun cultuur of geloof. Ik ben nog heel erg aan het twijfelen en maak mijzelf wijs dat het een influistering is van Shaitan, en dat ik beter moet weten. En toch, mijn gevoel is sterker dan mijn verstand op dit gebied.
Het zou fijn zijn om te weten dat ik niet de enige ben.
Iedereen is welkom op mij me te pm-en (mailverzoek). We kunnen erover praten of discussiëren. Ik respecteer andersdenkenden, maar respecteer aub ook mijn andere opvattingen.
Ik hoop gauw reacties te krijgen van jullie. Ik weet dat ik niet de enige ben!
Wa salaam
Sanselle

Beste Sanselle,
Ik heb net toevallig je pm beantwoord, maar ik wil alsnog reageren op je topic. Als ik zo je verhaal lees, dan merk ik dat je erg worstelt met je gevoelens. Je vraagt je af of het influisteringen van de shitaan zijn, en hoe je ermee moet omgaan..
Laat ik voor opstellen dat Allah de Almachtige je heeft gemaakt zoals je nu bent, en dat je geen slechte moslim/mens bent als je kampt met homoseksuele gevoelens. Ik geloof zelf dat je geboren bent met deze gevoelens, en daar heb ik zo mijn redenen en argumenten voor. Maar daar wil ik nu niet al teveel over uitwijden. Ik wil je alleen adviseren om niet te streng te zijn voor jezelf.. Maar dat je tegelijkertijd ook niet laks moet omgaan met het geloof.. Vind de balans erin.. En dat kan soms jarenlang duren (ik spreek uit ervaring).. Uiteindelijk is het aan jou om te bepalen of en wat je met je gevoelens doet..
Maar check je pm even, en ik hoor wel van je!
Gr,
Bladwijzers