Salaam,
Ik ben een turkse dame van 32 jaar.
Voor een serieuze relatie ben ik op zoek naar een moslim man afkomst is niet belangerijk als je maar moslim bent of wordt natuurlijk wel voor jezelf.
Ik heb een huwelijk van 8 jaar achter de rug en heb 1 zoon van 4 jaar oud. Verder draag ik geen hoofddoek. Ik wil dat wel graag in de toekomst ooit insallah..
Ik ben op zoek naar een liefdevolle partner die me met respect behandeld.
Verder vind ik het belangerijk om van het leven te genieten mss wel met jou..
Wil je meer over me weten en speekt dit je wel aan dan hoor ik het graag.
mijn email adres is lady_nice@live.com
groetjes...
hoi salam....ik zou je graag wat beter willen lern kennen...als je tijd heb kunnen we een keertje msnen...laat mailtje achter wanneer je zou kunnen hou ik daar rekening mee..ben zelf ook in de 30 en heb ook behoefte aan een serieuze relatie en wie weet??mimmie-1980@live.nl
Aleykum selam,
Ik ben 37 jaar en van turkse afkomst. ben gescheiden en nu opzoek naar een moslima waar ik verder door het leven kan gaan.
graag zou ik je beter willen leren kennen.
mijn mailadres
muso@live.nl

ik ben een turkse praktizerende moslim man, eerlijk, openhartig en betrouwbaar persoon. Wil je nader kennismaken em aub, gr.

Call me

je hebt een reactie met: call me, maar geen nummer. Nummer aub?

salam

Salam,
Ik ben een pakistaanse van komaf wel moslim. En wil graag toekomst opbouwen met een dame
ik ben zelf ondernemer dus trek het je aan dan hoor ik graag van je.
Bladwijzers