
Of in een rivier, of zo.
Per ongeluk krijg je weleens wat water binnen, dat kan gewoon gebeuren.
Maar wat denken jullie:
Is het aannemelijk om te verwachten dat op het moment dat iemand in zoet of zout water gaat zwemmen, hij/zij minstens één slok water gaat nemen?
Met een slok bedoel ik a sip of water, klein of groot, maakt niet uit.

Ehm waarom zou je een slokje willen nemen?
Always be yourself, unless you can be an unicorn.. Then always be an unicorn..

Nee, ik bedoel gewoon per ongeluk.
Als je gaat duiken en je krijgt per ongeluk water binnen, of zoiets. Ik weet niet.
Gewoon per ongeluk.![]()

Ik snap je niet. Pff, ik snap jou nooit.

Het is niet aannemelijk, maar het kwan wel de klungels overkomen jah.
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Hangt ervan af..
Zwem je met mond open of mond dicht?

Ik ga helemaal stuk,. Het is gewoon echt een serieuze vraag.
Kijk, je hebt toch weleens water doorgeslikt in het zwembad, in de zee of waar dan ook. Gewoon per ongeluk, toch?
Maar overkomt dat je zo vaak, dat je ervan uit kan gaan dat je een beetje water doorslikt als je gaat zwemmen, waar dan ook?
Ik moest voor school water onderzoeken en ik vraag het me af, omdat ik ervan uit wil kunnen gaan dat iemand best eens een slokje zou kunnen nemen van bijv. rivierwater als 'ie erin gaat zwemmen... Ik wil een cirkelgrafiek maken van de concentratie stoffen die je dan binnenkrijgt en aan de hand daarvan wil ik bepalen of het schadelijk voor je is om zelfs een slokje te nemen.
Want je kan nooit van tevoren zeggen of je wel of niet per ongeluk een slokje water gaat nemen. Misschien is een slokje van bepaald rivierwater zo gevaarlijk, dat je er beter niet kan zwemmen, omdat je wil voorkomen dat je dat binnenkrijgt.
Zo beter?

Wow, straks zwemt er een haai in je mond.
Hoe ga je dat dan nakken?

Ik krijg wel altijd wat hebben. Als je buiten adem bent of zo. Of er een grote golf komt die je niet verwacht
Bladwijzers