Van maroc.nl zodat alles weer normaal word en de leuke leden weer terug kunnen keren.
1. Zieke Desidirium en alle andere 20 accounts!
2. Oiseao de slaaf terrorist
3. Geïntegreerde berberleeuw!
4. En alle zionisten en nazies!
Van maroc.nl zodat alles weer normaal word en de leuke leden weer terug kunnen keren.
1. Zieke Desidirium en alle andere 20 accounts!
2. Oiseao de slaaf terrorist
3. Geïntegreerde berberleeuw!
4. En alle zionisten en nazies!
2. Oiseao de slaaf terrorist
wie is dat?
Eerst: dat ben ik niet (Oiseau is mijn nicknaam).
Twee :als iemand slaaf is dan zou je hem juist bevrijden..
Driem terrorist te zijn moet ik alsnog een aanslag op je plegen ( niets is bewezen)
dus jij moet blijven en mijn schoenen poetsen of beter ... laat maar! ik wil je nu niet vernederen..hmm
als jij mijn vertrekpremie kan betalen dan neem ik onbetaald verlof..
Zeg hoeveel drugsgeld kun je missen en ik plaats mijn bankrekening hier?..oh wacht je bent een lyca gebruiker en je hebt geen geld op bankrekening maar al je geld is bij je matties ..voor het geval dat ... een calculerende rat is een rat!
Oiseau, als je het beste voor ons voorhebt, dan doe je net als SF en ga je ervandoor, zodat die Karin ook opgerot is, maar jij word dan "reïncarneert" in een nieuwe gebruiker met gebruikersnaam.
Kom, doe het voor ons!!!
Je wilde altijd al ermee stoppen en iets nieuws aantrekken, je zou oude topics gaan uppen enzo. Dit zou een goede "nieuwe start" als dat zijn.
Hahaha laat ons raden wie en of je het bent!
Rustig aan, broeder en thAllah
(was gewoon een grapje, je hoeft helemaal niks te doen, maar die Karin doet mij iets te stoer maar ze heeft wel iets met jou, dus ze kan nog een gevoel van saamhorigheid opbrengen, helaas is ze gebrand op "vreemde vogels", dus ja, ik moet Karin gewoon niet)
Wat hebben jullie met oprotten of ik moet die niet?
Wie hier komt prikken mag best zijn of haar hart opeten en dan komen prikken met zijn hersens in sterke water! ..lol
ook een horror joke!
Ik ben zelfs hier niet voor mezelf en Oiseau is een creatie die ik niet in een kooi kan stoppen.
SF nogmaals is opgegeten door een draak en ik ga mijn nicknaam niet vrijwillig veranderen behalve als de Paus zich tot Islam zou gaar bekeren! en Israeli's de Palestijnen in hun huizen gaan opnemen en elkaars tranen vegen !
De wonderen zijn deze wereld uit maar Engelen kunnen nog ons komen doen leven en geloven dat niet alles is verloren gegaan..
Jammer dat het weer zondag is!
Laatst gewijzigd door Oiseau; 24-09-17 om 15:02.
Er is er maar één die ik op dit moment graag zie vertrekken en nee het is niet Desi. Kanonnen wat erger ik me hier zeg als iemand tenenkrommend dom is. Log gewoon uit, klaar.
-------Worship the Creator not the creation-------
Bladwijzers